Kultúrne podujatia

Ponúkame sortiment, ktorý by nemal chýbať na žiadnej spoločenskej akcii. V ponuke máme zábavné detské atrakcie, skákací hrad, nafukovaciu šmýkalku, autíčka na batérie a k tomu tradičný jarmočný sortiment, héliové balóniky, cukrovú vatu a pukance.

http://www.atrakcie.com/

V ponuke máme zábavné atrakcie pre deti, skákací hrad, rodeo býka, surf simulátor, vodny futbal, nafukovaciu šmýkalku, autíčka na batérie, nafukovaciu lezeckú stenu a tradičný jarmočný sortiment, héliové balóniky pre malých a veľkých.

http://www.atrakcie.net/

Samostatné programy a koncerty, kompletné kultúrne akcie na kľúč (vrátane vytvorenia scenára), zabezpečenie firemných akcií, plesov, spoločenských a športových podujatí.

http://www.agenturamimosa.szm.com/

Občianske združenie Kultúrne centrum Sihoť Trenčín. Tvorba kultúrnych podujatí, domáce a zahraničné zájazdy, vydavateľská činnosť, organizovanie koncertov a festivalov. Výchovné koncerty, kurzy, kultúrne podujatia, programy na recepcie a vernisáže.

http://www.kcsihot.sk/

Ponúkame kvalitnú taliansku kávu, čaj, čokoládu a značkové vína slovenskej výroby. Priestory pre firemné, rodinné a kultúrne udalosti.

http://www.divnapani.sk/

Prenájom ozvučovacej a osvetľovacej techniky, pódia a zastrešenia, sprostredkovanie programu a umelcov na rôzne kultúrne a iné podujatia.

http://www.fantasia.sk/

Skupina venujúca sa Ohňovej a Led show. Organizovanie programov pre deti aj dospelých. U nás nájdete to najlepšie pre Váš večierok, ples, alebo oslavu.

http://www.shaitan.cityzh.eu/

Kultúrny prehľad mesta Třebíč, kultúrne plány, výstavy a program filmového klubu. Tiež prehľad hlavných turistických ťahúňov mesta.

http://kviztrebic.cz/

Profesionálna ohnivá show Firelovers.

http://www.firelovers.cz/

Sprievodca bratislavským kultúrnym a spoločenským životom.

http://www.citylife.sk/

Prenájom zábavných atrakcií na road show, promotion a firemné akcie. Aerotrim, bungy trampolína, lezecká stena, silomer, ródeo býk, surf simulátor, lovec svetla, simulátor F1 a originálne skákacie atrakcie.

http://www.full-service.cz/

V dňoch 28. - 29. mája 2011 sa uskutoční letecký deň Trenčín 2011.

http://aviatikteam.sk/

Estam, s.r.o. ponúka organizovanie kultúrnych podujatí pre obce, mestá, firmy aj fyzické osoby.

http://www.estam.sk/

Portál pre interpretov a skladateľov, ktorí by radi prezentovali svoju tvorbu verejnosti a zároveň mohli porovnať svoje umenie aj s inými umelcami vo svojom okrese, kraji, na Slovensku.

http://www.muzikalegalne.sk/