Kultúrne podujatia

Atrakcie.com - skákací hrad, nafukovacia šmýkalka, autíčka na batérie

Ponúkame sortiment, ktorý by nemal chýbať na žiadnej spoločenskej akcii. V ponuke máme zábavné detské atrakcie, skákací hrad, nafukovaciu šmýkalku, autíčka na batérie a k tomu tradičný jarmočný sortiment, héliové balóniky, cukrovú vatu a pukance.

http://www.atrakcie.com/

Atrakcie.net - atrakcie na prenájom

V ponuke máme zábavné atrakcie pre deti, skákací hrad, rodeo býka, surf simulátor, vodny futbal, nafukovaciu šmýkalku, autíčka na batérie, nafukovaciu lezeckú stenu a tradičný jarmočný sortiment, héliové balóniky pre malých a veľkých.

http://www.atrakcie.net/

Agentúra Mimosa - karaoke, kultúrne programy, firemné akcie

Samostatné programy a koncerty, kompletné kultúrne akcie na kľúč (vrátane vytvorenia scenára), zabezpečenie firemných akcií, plesov, spoločenských a športových podujatí.

http://www.agenturamimosa.szm.com/

Kcsihot.sk - súbor starej hudby Musica Poetica

Občianske združenie Kultúrne centrum Sihoť Trenčín. Tvorba kultúrnych podujatí, domáce a zahraničné zájazdy, vydavateľská činnosť, organizovanie koncertov a festivalov. Výchovné koncerty, kurzy, kultúrne podujatia, programy na recepcie a vernisáže.

http://www.kcsihot.sk/

Kaviareň Divná pani - Banská Štiavnica

Ponúkame kvalitnú taliansku kávu, čaj, čokoládu a značkové vína slovenskej výroby. Priestory pre firemné, rodinné a kultúrne udalosti.

http://www.divnapani.sk/

Fantasia.sk - prenájom ozvučovacej a osvetľovacej techniky

Prenájom ozvučovacej a osvetľovacej techniky, pódia a zastrešenia, sprostredkovanie programu a umelcov na rôzne kultúrne a iné podujatia.

http://www.fantasia.sk/

Shaitan.cityzh.eu - tanečná skupina Shaitan, venujúca sa Ohňovej show

Skupina venujúca sa Ohňovej a Led show. Organizovanie programov pre deti aj dospelých. U nás nájdete to najlepšie pre Váš večierok, ples, alebo oslavu.

http://www.shaitan.cityzh.eu/

Kviz Třebíč.cz - kultúra Kviz Třebíč

Kultúrny prehľad mesta Třebíč, kultúrne plány, výstavy a program filmového klubu. Tiež prehľad hlavných turistických ťahúňov mesta.

http://kviztrebic.cz/

Firelovers.cz - ohnivá show

Profesionálna ohnivá show Firelovers.

http://www.firelovers.cz/

Citylife.sk - programy kultúrnych akcií

Sprievodca bratislavským kultúrnym a spoločenským životom.

http://www.citylife.sk/