Filmy, Video

Titulky v mnohých jazykoch pre každého na stiahnutie. Tisíce preložených titulkov pre Divx, XviD filmy a seriály. Näjváčšia otvorená titulková databáza, XML, RSS, pokročilé hľadanie a mnoho iného

http://www.opensubtitles.org/sk

Obsahovo rozsiahle stránky o Harry Potterovi v ČR. Nájdete tu aktualizované spravodajstvo zo sveta HP, galériu, wallpapers a mnoho ďalšieho.

http://www.potterharry.net/

Online sledovanie filmov, klipov. Ponúkame vám recenzie najlepších filmov, ich Traileri. Spôsoby ako a kde sa k filmu dostať, stiahnuť ho alebo si ho jednoducho pozrieť.

http://filmy.info-online.sk/

Vyhľadávanie torrentov, filmov a hudby. Podrobný popis sťahovania, programov a princípov sťahovania. Online sledovanie filmov, klipov. Ponúkame vám recenzie filmov.

http://www.filmy-online-stahuj.sk/

Fórum zaoberajúce sa problémami s HD (high definition), jej technikou. Samozrejme, že na stránke nájdete tisícky filmov v HD kvalite, Blu-ray, HD-DVD.

http://www.hdclub.sk/index.php

Stránka sa pokúša nájsť v nepreberných zásobách Youtube a iných video serverov naozaj dlhé videá, ktoré sú obvykle tiež omnoho kvalitnejšie.

http://www.dlouha-videa-zdarma.cz/
Top 1x

Pozerajte na filmy, seriály alebo videoklipy online zdarma. Každý deň nové videá.

http://www.film-web.cz/

Funkčné filmy a seriály online. Filmy delené do sekcií podľa žánru.

http://allfun.7x.cz/
Top 1x

Zaujímavosti zo sveta zábavy, hudby, filmu aj bežného života. Prečítajte si kuriozity a pikošky zo sveta celebrít, technológií, či rôzne témy, ktoré hýbu svetom. Fotografie, články, aj vaše názory.

http://zaujimavosti.net/
Top 2x

Najnovšie filmové novinky v kinách - pravidelne aktualizované online trailery.

http://www.filmy-online.ws/

Slovenská stránka, na ktorej nájdete filmy a seriály online.

http://www.zbigiweb.7x.cz/