Informácie o kultúre

Internetový portál severnej Moravy a Sliezska. Bruntál, Ostrava, Opava, Šumperk, Jeseník, Nový Jičín, Frýdek - Místek, Vsetín, Karviná. Aktuálne spravodajstvo, predpoveď počasie a kalendár akcií v regióne.

http://www.severni-morava.cz/

Michalovce - aktuálne informácie a spravodajstvo, šport, mfkzemplin, iuventa, hkdukla. Aktuálne dianie v Michalovciach a okolí.

http://infomi.sk/

Exkluzivne.eu je projekt zameraný na luxusné, exkluzívne veci prvej triedy. Sledujte spolu s nami nové trendy vo svete luxusu, bohatstva a skvostu.

http://www.exkluzivne.eu/

Španielsko je krajina, ktorá je v lete obľúbená destinácia pre turistov. Ponúkame Vám prehľad základných informácií. Nájdete tu obľúbené destinácia ako Madrid, Barcelona, Costa Brava, Costa Blanca, Alicante, Ibiza, Malorca, Menorca, Valencia a Baleár.

http://www.spanielskeletoviska.eu/

Stránka je určená pre širokú skupinu ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť o novinkách zo sveta, prečítať si zaujímavé články. Strieborná žufanka bude pre návštevníkov naberať porcie kvalitného obsahu.

http://tucnadupla.webnode.sk/

Hudobný portál, nielen o hudbe, rozhovory, fotoreporty, zaujímavosti,novinky zo sveta hudby, d.i.y. návody.

http://hudbainak.sk/

Český bulvárny online magazín. Nájdete tu tie najaktuálnejšie informácie o celebritách, rôzne správy z domova i zo sveta a celkom iste tu tiež nájdete zábavná videa či rôzne zaujímavosti. Boomba.cz je skrátka bulvár, aký ešte nepoznáte.

http://www.boomba.cz/

Náš portál PartyMenu Vám ponúka informácie o udalostiach, kultúrnych podujatiach, akciách a o spoločenskom živote v okolí. Všetko je kvalitne a prehľadne uložené na jednom mieste, vrátane fotiek, komentárov a hodnotení.

http://www.partymenu.eu/