Kluby, Spolky, Združenia

Astronomický klub Gemma pri pozorovateľni Milana Rastislava Štefánika v Martine.

http://gemma.tym.sk/

Spolok priateľov Turzovky vznikol v roku 1999. Je organizátor, či spoluorganizátor rôznych kultúrnych, športových, spoločenských, osvetových a vzdelávacích programov a podujatí. Členmi Spolku sú občania šiestich štátov sveta.

http://www.spolokpriatelovturzovky.sk/

Staroveké bitky armád ovplyvnené aj vami.

http://boje.wbl.sk/

Doména collectorum.eu je venovaná zberateľským klubom na bytčiansku. Momentálne sa obsahuje 3 subdomény. Prvá je venovaná Spoločnosti hlasy a ohlasy bytčianska, druhá klubu filatelistov KF53-38 Bytča a posledná Zberateľskému klubu Hliník nad Váhom.

http://www.collectorum.eu/

Stránka venovaná klubu filatelistov KF 53-38 Bytča. Stránka obsahuje aj časť venovanú histórií od založenia klubu. Ďalej na nej nájdete stanovy ZSF, zoznam členov, dátumy členských schôdzi, galériu, informačné bulletiny Bytčianska filatelia atď.

http://kf.collectorum.eu/

Oficiálna stránka o L. Ron Hubbardovi - spisovateľovi, filozofovi, humanistovi, umelcovi a pedagógovi.

http://www.hubbard.sk/

Združenie občanov, ktorí na základe dobrovoľnosti a vlastného presvedčenia budú napomáhať príslušníkom Policajného zboru pri plnení ich zákonných povinností.

http://klubpriatelovpolicie.webnode.sk/

Stránka pre detičky a rodičov.

http://www.mimiamami.sk/

O streľbe, o našich streleckých aktivitách a o našom streleckom živote. Športová streľba, streľba shooting, strelnica, zbrane.

http://www.sskmagnum.estranky.cz/