Módne návrhárstvo

Online shop s dámskym značkovým oblečením. Talianska móda pre ženy všetkých vekových kategórií. Elegantné, ale aj a športovo-elegantné modely vhodné do práce alebo na bežné nosenie. Dámske kabelky zn. Grosso od slovenského výrobcu, trendy doplnky.

http://gofashion.sk/

Originálne, ručne maľované, kožené kabelky, aktovky, peňaženky. Nádherné výtvarné spracovanie a najvyššia kvalita. Výhradné zastúpenie Ateliéru Bambas na Slovensku. Predajňa Art to Wear - umenie na každodenné nosenie.

http://www.art-bags.sk/

FeshandRy - internetový obchod s módnym oblečením a doplnkami, ktoré na Slovensku nenájdete.

http://www.feshandry.sk/

Ateliér La Parisienne poskytne nápady pre zmenu štýlu obliekania, primerané osobnosti, postave a profesii. Nájdeme vhodnú skladbu odevov, kombináciu farieb a doplnkov. Vyskúšate si modely z  limitovaných kolekcií parížskej módy.

http://www.laparisienne.sk/

DailyFabric je fashion blog.

http://dailyfabric.blogspot.com/

originálne plstené výrobky: klobúky, rukavice, šály, tašky, kabelky, dekoračné predmety, obrazy, kurzy plstenia - všetky výrobky sú originálne autorské diela, vyrábané ručne zo 100% ovčej vlny aj v kombinácii s prírodným hodvábom.

http://www.vanekova.com/

Čo ste ešte o módnych značkách nevedeli. Sprievodca svetom módy, módnych značiek a oblečenia.

http://www.najmoda.sk/

Každá žena se ráda obléká a žádný muž nedokáže odolat ženě, která je krásnou ozdobou po jeho boku. Svět módy se mění každým dnem a pokud chcete být stále IN, sledujte módní magazín, se kterým vždy budete vědět, jak se správně obléknout.

http://damskedoplnky.cz/

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných slovenských výrobkov z dreva. V ponuke nájdete drevené módne doplnky, doplnky do domácnosti a mnoho ďalších kategórií kvalitných drevených výrobkov.

http://www.wuutshop.sk/

Elegantno voľnočasové pánske a dámske oblečenie site na Slovensku. Butik je výnimočný službami a oblečením na mieru, ktoré klientom ponuka.

http://www.idylle.sk/